W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Trzebnicy
pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica

NIP: 915-16-03-770
REGON: 931935135

tel. (+48) 71 312 06 11
fax (+48) 71 722 78 56
kom. (+48) 693 332 720

e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl

www: www.trzebnica.pl
adres skrytki ePUAP Gminy Trzebnica
/1y3nd3qd5d/SkrytkaESP

Sołtysi

 

Lp. Sołectwo Imię i nazwisko sołtysa Numer telefonu
1 Będkowo Tadeusz Szewczyk 606-287-578
2 Biedaszków Mały

Kamil Czajkowski

785-956-199
3 Biedaszków Wielki ,(Janiszów) Andrzej Janik

312-87-94

608-291-547
4 Blizocin

Ewa Warzecha

606-178-385
5 Boleścin

Agnieszka Zagwojska

792 787 838
6 Brochocin Barbara Świdzińska

312-80-44

693-981-230
7 Brzezie Kamila Szymańska

664-135-811

8 Brzyków Tadeusz Cepiel 609-814-301
9 Cerekwica Edward Sikora

387-18-30

667-251-242
10 Domanowice Zenobiusz Modliborski 793-704-236
11 Droszów Ewelina Turlej - Szyjka 505-843-054
12 Głuchów Górny Kamil Chorzępa 663-458-762
13 Jaszyce

Katarzyna Bobrowicz

603-319-707
14 Jaźwiny Monika Kolczak - Paszkiewicz 693-226-223
15 Kobylice Anna Majewska 535-322-715
16 Koczurki Katarzyna Tarnawska 691-433-534
17 Komorowo Józef Zabiegalski 782-643-730
18 Komorówko Lidia Warjan 721-914-342
19 Koniowo Agnieszka Sulikowska 663-396-284
20 Księginice Maria Ciepluch 693-088-871
21 Kuźniczysko Marcin Pietrasik 661-749-646
22 Ligota Tadeusz Jakubowski

312-32-97

690-294-901
23 Malczów Anna Pałka 692-859-486
24 Małuszyn Stanisław Krawiec

387-11-68

502-407-125
25 Marcinowo Andrzej Krawiec 691-734-299
26 Masłowiec Irena Hamkało 795-858-575
27 Masłów Jolanta Kot 691-699-271
28 Nowy Dwór Marek Paszkot 602-439-461
29 Piersno Małgorzata Tronina 605-066-813
30 Raszów Bożena Durbajło 387-04-22
31 Rzepotowice Dorota Pietrzak

387-02-54

606-731-398
32 Skarszyn Mirosław Mazur 510-838-726
33 Skoroszów Krzysztof Żurawski 500-254-827
34 Sulisławice Honorata Krzemińska 607-402-216
35 Szczytkowice Marta Piasecka 312-31-51
36 Świątniki Jan Bojakowski 697-397-367
37 Taczów Mały Bożena Mazur 605-114-864
38 Taczów Wielki Renata Bisikiewicz

312-76-38

698-710-080
39 Ujeździec Mały Grażyna Łapucha 502-395-472
40 Ujeździec Wielki Cecylia Rudownik

606-997-635

71 725 55 61
41 Węgrzynów Małgorzata Kralka

387-02-63

570-060-616

 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane