W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Trzebnicy
pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica

NIP: 915-16-03-770
REGON: 931935135

tel. (+48) 71 312 06 11
fax (+48) 71 722 78 56
kom. (+48) 693 332 720

e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl

www: www.trzebnica.pl
adres skrytki ePUAP Gminy Trzebnica
/1y3nd3qd5d/SkrytkaESP

Redakcja BIP

Administrator

Szpigiel Dawid - dawid.szpigiel@um.trzebnica.pl

Tryc Krzysztof - krzysztof.tryc@um.trzebnica.pl

Pęcherski Dominik - dominik.pecherski@um.trzebnica.pl

Referat ds. kadrowo-płacowych

Gąsiorek Jagoda - jagoda.gasiorek@um.trzebnica.pl

Piwko Monika - monika.piwko@um.trzebnica.pl

Wydział Architektury i Urbanistyki

Karlikowska Magdalena - magdalena.karlikowska@um.trzebnica.pl

Sakowicz Agnieszka - agnieszka.sakowicz@um.trzebnica.pl

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Pamuła Natalia - natalia.pamula@um.trzebnica.pl

Woźniak Paulina - paulina.wozniak@um.trzebnica.pl

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Martyniak Magdalena - magdalena.martyniak@um.trzebnica.pl

Szczepan Gurboda - szczepan.gurboda@um.trzebnica.pl

Wydział Promocji

Sikora Marcin - marcin.sikora@um.trzebnica.pl 

Wydział Egzekucji i Windykacji

Urbańczyk Norbert - norbert.urbanczyk@um.trzebnica.pl

Wydział Spraw Obywatelskich – Urząd Stanu Cywilnego 

Sudoł Tomasz - tomasz.sudol@um.trzebnica.pl

Kaszuba Małgorzata - malgorzata.kaszuba@um.trzebnica.pl

Wydział Pozyskiwania Funduszy

Ziembiński Paweł - pawel.ziembinski@um.trzebnica.pl

Anna Kogut - anna.kogut@um.trzebnica.pl

Kamila Kwartnik - kamila.kwartnik@um.trzebnica.pl

Wydział Oświaty

Cieśla Natalia - natalia.ciesla@um.trzebnica.pl

Haładaj Krystyna - krystyna.haladaj@um.trzebnica.pl

Referat Kultury i Sportu

Lesiak Kamila - kamila.lesiak@um.trzebnica.pl

Biuro Rady Miejskiej

Cendrowska Adrianna - adrianna.cendrowska@um.trzebnica.pl

Rozwój Gminy

Siciński Paweł - pawel.sicinski@um.trzebnica.pl

Jakości Powietrza i Gospodarka Niskoemisyjna

Maśluk Daniel - daniel.masluk@um.trzebnica.pl

Wydział organizacyjny

Dawid Szpigiel - dawid.szpigiel@um.trzebnica.pl

Wydział Audytu, Nadzoru i Bezpieczeństwa Informacji

Durbajło-Mrowiec Małgorzata - malgorzata.durbajlo@um.trzebnica.pl

Wołoszyn-Chaładaj Iwona - iwona.woloszyn@um.trzebnica.pl

Cyberbezpieczeństwo

Drab Arkadiusz - arkadiusz.drab@um.trzebnica.pl

Wydział Finansowy

Litwin-Woźniak Agnieszka - agnieszka.litwin@um.trzebnica.pl

Zmuda Aleksandra - aleksandra.zmuda@um.trzebnica.pl

Zarządzanie Kryzysowe

Piekarski Waldemar - waldemar.piekarski@um.trzebnica.p

Straż Miejska
Emma Zazula - emma.zazula@um.trzebnica.pl

Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień

Cisak Anna - anna.cisak@um.trzebnica.pl

Obsługa wniosków o udostępnienie informacji publicznej

Kos Karol - karol.kos@um.trzebnica.pl

Wydział Techniczno – Inwestycyjny

Zarzeczny Zbigniew - zbigniew.zarzeczny@um.trzebnica.pl

Rabiak Piotr - piotr.rabiak@um.trzebnica.pl

Wydział Zamówień Publicznych

Malwina Piasecka-Laska - malwina.piasecka@um.trzebnica.pl

 Anna Sawczak - anna.sawczak@um.trzebnica.pl

Monika Białas - monika.bialas@um.trzebnica.pl

Wydział Utrzymania Infrastruktury i Transportu

Ryszard Paprotny - ryszard.paprotny@um.trzebnica.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego