W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Trzebnicy
pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica

NIP: 915-16-03-770
REGON: 931935135

tel. (+48) 71 312 06 11
fax (+48) 71 722 78 56
kom. (+48) 693 332 720

e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl

www: www.trzebnica.pl
adres skrytki ePUAP Gminy Trzebnica
/1y3nd3qd5d/SkrytkaESP

Redakcja BIP

Wersja strony w formacie XML

Referat ds. kadrowo-płacowych

Gąsiorek Jagoda
jagoda.gasiorek@um.trzebnica.pl

Wydział Finansowy

Litwin-Woźniak Agnieszka
agnieszka.litwin@um.trzebnica.pl

Zmuda Aleksandra 
aleksandra.zmuda@um.trzebnica.pl

Wydział Architektury i Urbanistyki

Karlikowska Magdalena
magdalena.karlikowska@um.trzebnica.pl

Sakowicz Agnieszka 
agnieszka.sakowicz@um.trzebnica.pl

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Pamuła Natalia 
natalia.pamula@um.trzebnica.pl

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Martyniak Magdalena
magdalena.martyniak@um.trzebnica.pl

Wydział Techniczno – Inwestycyjny

Zarzeczny Zbigniew
zbigniew.zarzeczny@um.trzebnica.pl

Wydział Promocji 

Sikora Marcin
marcin.sikora@um.trzebnica.pl

Sucharska-Iskrzyńska Katarzyna
katarzyna.sucharska@um.trzebnica.pl
 
Wydział Egzekucji i Windykacji 

Urbańczyk Norbert 
norbert.urbanczyk@um.trzebnica.pl

Wydział Spraw Obywatelskich – Urząd Stanu Cywilnego

Sudoł Tomasz 
tomasz.sudol@um.trzebnica.pl

Kaszuba Małgorzata
malgorzata.kaszuba@um.trzebnica.pl

Wydział Pozyskiwania Funduszy

Ziembiński Paweł 
pawel.ziembinski@um.trzebnica.pl

Anna Kogut 
anna.kogut@um.trzebnica.pl

Kamila Kwartnik 
kamila.kwartnik@um.trzebnica.pl

Wydział Oświaty

Cieśla Natalia 
natalia.ciesla@um.trzebnica.pl

Haładaj Krystyna
krystyna.haladaj@um.trzebnica.pl

Referat Kultury i Sportu

Lesiak Kamila 
kamila.lesiak@um.trzebnica.pl
 

Straż Miejska, Samodzielne Stanowisko Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień

Cisak Anna 
anna.cisak@um.trzebnica.pl

Samodzielne Stanowisko zwane Biurem Rady Miejskiej

Cendrowska Adrianna 
adrianna.cendrowska@um.trzebnica.pl

Samodzielne Stanowisku ds. Rozwoju Gminy

Siciński Paweł 
pawel.sicinski@um.trzebnica.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Jakości Powietrza i Gospodarki Niskoemisyjnej

Maśluk Daniel 
daniel.masluk@um.trzebnica.pl

Zespół Zarządzania Kryzysowego, Samodzielne Stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej oraz Spraw Obronnych

Adamczyk Iwona 
iwona.adamczyk@um.trzebnica.pl

Audytor Wewnętrzny, IOD

Durbajło-Mrowiec Małgorzata 
malgorzata.durbajlo@um.trzebnica.pl

Wołoszyn-Chaładaj Iwona 
iwona.woloszyn@um.trzebnica.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane