W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Trzebnicy
pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica

NIP: 915-16-03-770
REGON: 931935135

tel. (+48) 71 312 06 11
fax (+48) 71 722 78 56
kom. (+48) 693 332 720

e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl

www: www.trzebnica.pl
adres skrytki ePUAP Gminy Trzebnica
/1y3nd3qd5d/SkrytkaESP

Komisje Rady Miejskiej w Trzebnicy

 Komisja Rewizyjna:

  • Maria Ciepluch - Przewodnicząca Komisji
  • Marek Paszkot
  • Zenobiusz Modliborski
  • Lech Taraszczuk
  • Zbigniew Kuźma
  • Renata Bujak - Ziółkowska

 Komisja ds. budżetu i rozwoju gospodarczego:

  • Zenobiusz Modliborski - Przewodniczący Komisji
  • Maria Ciepluch
  • Mateusz Stanisz
  • Andrzej Janik
  • Marek Koliński
  • Paweł Wolski
  • Edward Sikora
  • Marek Paszkot
  • Renata Bujak - Ziółkowska
  • Mirosław Marzec
  • Zbigniew Kuźma
  • Janusz Szydłowski

 Komisja ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska:

  • Andrzej Janik - Przewodniczący Komisji
  • Zenobiusz Modliborski
  • Marek Paszkot
  • Mateusz Stanisz
  • Zbigniew Kuźma
  • Mirosław Marzec
  • Justyna Wróbel

 Komisja ds. obywatelskich, samorządu, porządku publicznego, opieki  społecznej i zdrowia:

  • Artur Gajowy - Przewodniczący Komisji
  • Mateusz Kempa
  • Zenobiusz Modliborski
  • Magdalena Orzechowska
  • Mateusz Stanisz
  • Lech Taraszczuk
  • Mirosław Marzec
  • Krzysztof Śmiertka

 Komisja ds. oświaty, kultury, sportu, turystyki, rekreacji, młodzieży i  współpracy międzynarodowej:

  • Paweł Wolski - Przewodniczący Komisji
  • Lech Taraszczuk
  • Kamil Ankier
  • Maria Ciepluch
  • Andrzej Janik
  • Mateusz Kempa
  • Marek Koliński
  • Renata Bujak - Ziółkowska
  • Mirosław Marzec
  • Justyna Wróbel
  • Justyna Marszałek

 Komisja ds. rolnictwa:

  • Edward Sikora - Przewodniczący Komisji
  • Kamil Ankier
  • Andrzej Janik
  • Maria Ciepluch

 Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  • Mateusz Kempa - Przewodniczący Komisji
  • Lech Taraszczuk
  • Artur Gajowy
  • Marek Paszkot
  • Justyna Wróbel
  • Janusz Szydłowski


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane