Gmina Trzebnica

Biuletyn Informacji Publicznej

Obwieszczenia Wydziału Architektury i Urbanistyki - Obwieszczenia Burmistrza Gminy Trzebnica - 2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.1.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.2.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.3.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.4.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.5.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.6.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.7.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.8.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.9.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.10.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.11.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.12.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.13.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.14.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.15.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.16.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.17.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.18.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.19.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.20.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.21.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.22.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.23.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.24.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.25.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.26.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.27.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.28.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.29.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.30.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.31.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.32.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.33.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.34.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.35.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.36.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.37.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.38.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.39.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.40.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.41.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.42.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.43.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.44.2016

Znak sprawy: ARCH.6733.2.45.2016

 

Znak sprawy: ARCH.6733.2.46.2016

  • wszczęcie postępowania
  • zawiadomienie o komplecie dokumentów
  • decyzja

Znak sprawy: ROS.6220.11.1.2016

Obwieszczenia o wszczęciu procedury udziału społecznego pn. „Budowa dwunastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz pozostałą niezbędną infrastrukturą techniczną na dz. nr 250/3  AM-1, obręb Biedaszków Wielki” na obszar Natura 2000 Skoroszowskie Łąki PLH020093

Metryczka
  • wytworzono:
    22-01-2016
    przez: Kamil Andrzejewski
  • opublikowano:
    22-01-2016 11:31
    przez: Kamil Andrzejewski
  • zmodyfikowano:
    24-02-2017 08:40
    przez: Kamil Andrzejewski
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Trzebnicy
    odwiedzin: 3406
Dane jednostki:

Gmina Trzebnica
55-100 Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
NIP: 915-16-03-770 REGON: 931935135

Dane kontaktowe:

tel.: 71 312 06 11
fax: 71 312 12 48
e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl
strona www: trzebnica.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×