Gmina Trzebnica

Biuletyn Informacji Publicznej

Obwieszczenia Wydziału Architektury i Urbanistyki - Obwieszczenia Burmistrza Gminy Trzebnica - 2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.1.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.2.2015

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.3.2015

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.4.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.5.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.6.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.7.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.8.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.9.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.10.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.11.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.12.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.13.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.14.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.15.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.16.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.17.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.18.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.19.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.20.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.21.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.22.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.23.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.24.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.25.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.26.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.27.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.28.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.29.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.30.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.31.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.32.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.33.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.34.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.35.2015

Znak sprawy: ARCH.6733.2.36.2015

  • wszczęcie postępowania
  • zawiadomienie o komplecie dokumentów
  • decyzja

Znak sprawy: ARCH.6733.2.37.2015

  • wszczęcie postępowania
  • zawiadomienie o komplecie dokumentów
  • decyzja

 

 

 
 
Metryczka
  • wytworzono:
    12-02-2015
    przez: Błażej Bienias
  • opublikowano:
    12-02-2015 14:04
    przez: Błażej Bienias
  • zmodyfikowano:
    20-09-2016 13:59
    przez: Błażej Bienias
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Trzebnicy
    odwiedzin: 2812
Dane jednostki:

Gmina Trzebnica
55-100 Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
NIP: 915-16-03-770 REGON: 931935135

Dane kontaktowe:

tel.: 71 312 06 11
fax: 71 312 12 48
e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl
strona www: trzebnica.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×