Gmina Trzebnica

Biuletyn Informacji Publicznej

Obwieszczenia Wydziału Architektury i Urbanistyki - Obwieszczenia Burmistrza Gminy Trzebnica - 2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.1.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.2.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.3.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.4.2014

  Znak sprawy: ARCH.6733.2.5.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.6.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.7.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.8.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.9.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.10.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.11.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.12.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.13.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.14.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.15.2014

Znak sprawy: ARCH.6733.2.16.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.17.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.18.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.19.2014

  • wszczęcie postępowania
  • zawiadomienie o komplecie dokumentów
  • decyzja

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.20.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.21.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.22.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.23.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.24.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.25.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.26.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.27.2014

 Znak sprawy: ARCH.6733.2.28.2014

 

Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Trzebnicy
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Joanna Bębenek
Data wytworzenia: 2014-01-01

 

 

 
 
Metryczka
  • wytworzono:
    30-01-2014
    przez: Błażej Bienias
  • opublikowano:
    30-01-2014 15:20
    przez: Błażej Bienias
  • zmodyfikowano:
    18-08-2015 08:22
    przez: Błażej Bienias
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Trzebnicy
    odwiedzin: 1943
Dane jednostki:

Gmina Trzebnica
55-100 Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
NIP: 915-16-03-770 REGON: 931935135

Dane kontaktowe:

tel.: 71 312 06 11
fax: 71 312 12 48
e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl
strona www: trzebnica.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×