Gmina Trzebnica

Biuletyn Informacji Publicznej

Obwieszczenia Wydziału Architektury i Urbanistyki - Obwieszczenia Burmistrza Gminy Trzebnica - 2013

Znak sprawy: ARCH.6733.32.2011.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.1.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.2.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.3.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.4.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.5.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.6.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.7.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.8.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.9.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.10.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.11.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.12.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.13.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.14.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.37.2012.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.15.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.16.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.17.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.18.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.19.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.20.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.21.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.22.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.23.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.24.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.25.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.26.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.27.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.28.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.29.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.30.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.31.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.32.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.33.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.34.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.35.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.36.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.37.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.38.2013

Znak sprawy: ARCH.6733.2.39.2013

Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Trzebnicy
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Joanna Bębenek
Data wytworzenia: 2013-03-01

 

 

 
 
Metryczka
  • wytworzono:
    15-03-2013
    przez: Błażej Bienias
  • opublikowano:
    15-03-2013 10:30
    przez: Paweł Karlikowski
  • zmodyfikowano:
    18-08-2015 08:23
    przez: Błażej Bienias
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Trzebnicy
    odwiedzin: 1854
Dane jednostki:

Gmina Trzebnica
55-100 Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
NIP: 915-16-03-770 REGON: 931935135

Dane kontaktowe:

tel.: 71 312 06 11
fax: 71 312 12 48
e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl
strona www: trzebnica.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×