Gmina Trzebnica

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Kamil Andrzejewski
    • Instytucja: Organizacyjny, Kadr i Szkoleń
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: kamil.andrzejewski@um.trzebnica.pl
  2. Błażej Bienias
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: administrator@skycms.com.pl
  3. Błażej Bienias
    • Instytucja: Organizacyjny
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: blazej.bienias@um.trzebnica.pl
  4. Ewelina Gładysz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: ewelina.gladysz@um.trzebnica.pl
  5. Sebastian Hawryliszyn
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: sebastian.hawryliszyn@um.trzebnica.pl
  6. Kamil Kozłowski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: kamil.kozlowski@um.trzebnica.pl
  7. Aleksandra Mac
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: aleksandra.mac@um.trzebnica.pl
  8. Magdalena Martyniak
    • Instytucja: Rolnictwa i Ochrony Środowiska
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: magdalena.martyniak@um.trzebnica.pl
  9. Anna Mazurek
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: promocja@um.trzebnica.pl
  10. Ewa Miedzwiecka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: ewa.miedzwiecka@tckis.trzebnica.pl
  11. Marta Romaniuk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marta.romaniuk@gckis.trzebnica.pl
  12. Marcin Sikora
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marcin.sikora@um.trzebnica.pl
  13. Joanna Sroga
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: joanna.sroga@um.trzebnica.pl
  14. Katarzyna Sucharska-Iskrzyńska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: katarzyna.sucharska@um.trzebnica.pl
  15. Jakub Szurkawski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: szurkawski_j@um.trzebnica.pl
  16. Krzysztof Tryc
    • Instytucja: Organizacyjny, Kadr i Szkoleń
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: krzysztof.tryc@um.trzebnica.pl
  17. Monika Wilga
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: monika.wilga@um.trzebnica.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    07-04-2014
    przez: Administrator Strony
  • opublikowano:
    07-04-2014 12:32
    przez: Błażej Bienias
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Trzebnicy
    odwiedzin: 2021
Dane jednostki:

Gmina Trzebnica
55-100 Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
NIP: 915-16-03-770 REGON: 931935135

Dane kontaktowe:

tel.: 71 312 06 11
fax: 71 312 12 48
e-mail: sekretariat@um.trzebnica.pl
strona www: trzebnica.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×